Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

O Nas

Restauracja w Jędrzejowie

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej, poświęconej naszej działalności w dziedzinie usług gastronomicznych i cateringowych.
W restauracji Gracja serwujemy znakomite przystawki i dania obiadowe, a także zjawiskowe desery. Słyniemy ze znakomitych pierogów, placków po węgiersku, i najlepszej w mieście kawy! Nasze Menu z pewnością Państwa zachwyci.

Catering

Oferujemy również profesjonalny catering. W naszym menu znajdą Państwo specjały polskiej domowej kuchni. Obsługujemy imprezy okolicznościowe w gronie rodziny i przyjaciół, ale także przyjęcia firmowe i inne spotkania biesiadne.

Organizacja przyjęć

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć okolicznościowych. Zapewniamy przestronną salę weselną, idealną także na przyjęcia urodzinowe, imieninowe czy firmowe. Mamy ponad 14-letnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych – od kameralnych (bankiety, imprezy rodzinne), po masowe imprezy plenerowe (catering). To pozwoliło nam dotrzeć do szerokiego grona klientów, którzy chętnie do nas wracają.
W niedzielne popołudnia odwiedzają nas całe rodziny, by rozkoszować się pysznościami i słodkościami, które przygotowujemy z największą starannością.

Zapraszamy :)